feed-image
✿هرشاخه ای که از باغ برون آردسر درمیوه آن طمع کند راهگذر✿بی حجابی مانند شاخه ای است بیرون از حصارباغ که طمع هر رهگذری رابه خود جلب می کند.
ورود کاربران عضویت در سایت

عضویت در سایت

:

طرح قاصدان نجابت

یکشنبه, 02 فروردين 773 00:00

آغاز نمایشگاه عفاف و حجاب

نوشته شده توسط

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس، گفت: هفتمین نمایشگاه عفاف و حجاب که از امروز کار خود را آغاز می‌کند فرصت ارزشمند الگوسازی در جامعه است.


به گزارش سایت عفت به نقل از خبرگزاری فارس حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس، گفت: هفتمین نمایشگاه عفاف و حجاب که از امروز کار خود را آغاز می‌کند فرصت ارزشمند الگوسازی در جامعه است.

وی با اشاره به برگزاری هفتمین نمایشگاه عفاف و حجاب گفت: این رویداد فرصت ارزشمندی برای الگوسازی بحث حجاب برای عموم اقشار جامعه است.

قبادی با بیان این مطلب افزود: این نمایشگاه به همت بخش خصوصی و با حمایت و نظارت و همراهی کار گروه ساماندهی مد و لباس برگزار می‌شود و تلاش دارد تا طراحان و تولیدکنندگان حوزه چادر و حجاب اسلامی را هر چه بیشتر با مخاطبان آشنا سازد.

به گفته قبادی «نمایشگاه گوهر زیبایی» به عنوان هفتمین نمایشگاه عفاف و حجاب، با حمایت  بنیاد ملی مد و لباس از امروز در ضلع جنوبی مصلای امام خمینی(ره) آغاز به کار می‌کند.

دبیر کار گروه ساماندهی مد و لباس، گفت: برگزاری نمایشگاه‌های عفاف و حجاب تنها محدود به ماه مبارک رمضان نیست و کار گروه تلاش دارد تا این نمایشگاه‌ها را به شکل گسترده در سرتاسر سال و در تمام استان‌های کشور برگزار کند.

وی افزود: این نمایشگاه شامل صد غرفه نمایش و فروش در زمینه محصولات عفاف حجاب اسلامی و ایرانی از جمله چادر، روسری، مقنعه، مانتو و محصولات مرتبط با این حوزه است.

نمایشگاه گوهر زیبایی  تا یک دی ماه در ضلع جنوبی مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.


 

جمعه, 20 -2669 00:00

در چاه دشمنان نیفتید!

نوشته شده توسط

اگر به تو آموختند که پسرا شیرند، دخترا موشند...
شهید مـطهری به من آمـوخت زن و مـرد مـتـفاوت هستند و نبایـد

حفظ لطافت و روحیه زنانگی در همه عرصه ها اولویت اول یک زن است ، تا قدرت بقا و دوام جامعه ای را که در دست دارد بتواند حفظ کند

یکشنبه, 02 فروردين 773 00:00

حیا...گوهری ممتاز

نوشته شده توسط

و نوبت به خلقت
"حیوان" تا رسید
خدا از فرمول انسان
"حیا" را کم کرد!

 

یکشنبه, 02 فروردين 773 00:00

حرکت ارزشمند دختر ایرانی روی سکوی قهرمانی

نوشته شده توسط

جودوکار نوجوان عضو تیم ملی بانوان ایران با احترام از دست دادن با نایب رئیس نپالی اتحادیه آسیا خودداری کرد.

جمعه, 20 -2669 00:00

ويژه نامه اربعين حسيني‎

نوشته شده توسط

 

 امام صادق-ع: آسمان چهل روز در عزای حسین-ع گریست . . .

اربعین حسینی برشما و خانواده ی محترمتان تسلیت

صفحه 1 از 345
ادامه مطلب...